VirtuvesKlubas.lt

VirtuvesKlubas.lt

Pastaruoju metu žmonės pradėjo daugiau domėtis maisto gaminimu namuose. Ne visada turėjome galimybę išmokti gaminti valgius nuo vaikystės, o taip dažnai norėtųsi pagaminti savo rankomis, savo virtuvėje, iš vietinių šviežių produktų, kartu su artimaisiais.
Daugiau informacijos: VirtuvesKlubas.lt
UAB „Travel Invest“

UAB „Travel Invest“

Įmonė tarpininkauja perkant, bei parduodant nekilnojamąjį turtą. Mūsų klientų objektai reklamuojami ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje. Duomenys apie nekilnojamąjį turtą pateikiami lietuvių, anglų, bei rusų kalbomis.
Daugiau informacijos: UAB „Travel Invest“
Statybų procesų valdymas

Statybų procesų valdymas

Įmonės veiklos strategija – siekis tobulinti inžinerinių paslaugų sektorių Lietuvos rinkoje. Darbuotojai turi ilgalaikę patirtį dirbant su FIDIC rekomendacijų pagrindu valdomais statybos projektais, tarptautiniais integraciniais projektais, statinių ekspertizėmis.
Daugiau informacijos: Statybų procesų valdymas
UAB „Ingenious IT“

UAB „Ingenious IT“

UAB „Ingenious IT“ veiklą pradėjo 2010 metais, tačiau įmonėje dirba dešimt ir daugiau metų patirtį turintys kvalifikuoti specialistai. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra verslo valdymo sistemų diegimas ir priežiūra, individualių IT sprendimų kūrimas, programinės įrangos licencijų pardavimas ir optimizavimas.
Daugiau informacijos: UAB „Ingenious IT“
UAB „Enginera“

UAB „Enginera“

UAB „Enginera“ yra UAB „Vilsta“ dukterinė įmonė, įkurta 2010 m. ir perėmusi ilgalaikę lauko inžinerinių tinklų veiklos srities patirtį, bei patyrusius darbuotojus.
Daugiau informacijos: UAB „Enginera“
TENISO KLUBAS „Bendorėliai“

TENISO KLUBAS „Bendorėliai“

Teniso sporto klubas „Bendorėliai“ — uždara, teniso sporto šaką praktikuojančių žmonių grupė. Sukurta lanksti bei patogi interneto svetainė, suprojektuotas firminis ženklas. Įdiegtas funkcionalus žaidimo kalendorius, padėsiantis suplanuoti ir rezervuotis žaidėjams aikštelę bei priimtiną žaidimui datą, laiką ir pan.
Daugiau informacijos: TENISO KLUBAS „Bendorėliai“